5 способів використання документ-камери в класі

Основні способи використати документ-камеру в школі

Документ-камери – чудовий інструмент для вчителів. Вони дозволяють вчителям брати те, що раніше було індивідуальним завданням, і перетворювати їх у класні завдання, створюючи більше обговорення, взаємодії і підтримки уваги учнів. 

Регулярне використання документ-камери на уроці підвищує інтерес до теми обговорення у школярів. Це відбувається за рахунок візуалізації проблеми та методів її вирішення. Таким чином, дітям легше перенести отримані теоретичні знання на практику та модифікувати їх в залежності від потреб.

Ми прихильники використовувати документ-камеру в обговоренні робочих питань та спілкуємося із вчителями, які регулярно використовують її на уроках. Найбільшим попитом користується документ-камера NEOR S1000A3

Якщо ви поки не знаєте всіх можливостей документ-камер та на можете придумати способи її застосування саме на вашому уроці, читайте нижче.

Ми зробили підбірку із 5 методів, найбільш розповсюджених та часто використовуваних.

Графічний інструмент

Все, що пов’язано із зображеннями, моделями графіками та іншими графічними елементами можна розмістити під об’єктив документ-камери та демонструвати на велику аудиторію. Це логічно. А ще в ході обговорення, дослідження можна створювати вже нові, та додавати їх до готового проекту. Достатньо просто сфотографувати зображення за допомогою документ-камери та зберегти його у відповідне місце. 

Такий підхід  дає можливість використовувати напрацьовані моделі, щороку їх доповнюючи. 

Для такого виду роботи добре підходять статистичні дані, дослідження, результати, яких змінюються щороку. 

 Інструмент підсвічування

Учні завжди запитують: “Яка це сторінка?” Використовуючи документ-камеру, можна легко показати сторінку школярам і виділити область, де вони повинні дивитися. Це допомагає при обговоренні образів чи архітектурних пам’яток. Набагато складніше це робити без зображення або коли воно лише в одному екземплярі і відсутня документ-камера для демонстрації.

Інструмент перевірки тесту

Коли ваші учні виконали тестове завдання, а вам потрібно швидко перевірити його та обговорити проблемні питання, використайте документ-камеру. Перевірте декілька робіт, а потім проведіть обговорення відповідей з демонстрацією правильного варіанту та матеріалом, що його підтверджує. Це одночасно перевірка знань і робота над помилками. Кожен учень буде знати де допустив помилку. І наступного разу точно відповість вірно.  

документ-камера в школі

Інструмент відображення

Кожен роздатковий матеріал, який ви використовуєте, тепер легко відобразити копію на дошці для учнів. Звісно, що це стосується колективної роботи. Тому, на жаль, документ-камера не може повністю замінити картки та інший роздатковий матеріал. А для колективної роботи підходить якнайкраще. 

Інструмент обговорення

Наші клієнти поділилися своїм досвідом роботи з документ-камерою. Замість того, щоб кожен учень відповідав вголос, викликають до дошки декілька учнів. Ті пишуть ключові аспекти своєї відповіді, далі кожен учень додає своє і аргументує, чому саме так.  Це робить обговорення тем набагато простішим та вигіднішим у залученні для всіх учнів класу. 

Такий прийом візуальної, колективної роботи стимулює учасників навчального процесу до дискусії та обгрунтованих відповідей.

Серед асортименту продукції NEOR™ можна підібрати підходящу документ-камеру. Прилад, який відповідав би всім вимогам та потребам навчального процесу. 

Для більш детальної консультації телефонуйте за номером, що вказаний на сайті.