Обираємо документ-камеру правильно

Щоб купити документ-камеру, яка буде повністю відповідати вашим потребам, ознайомтеся з цією статтею.

Дорогі читачі! В попередніх статтях ми вже розповіли, як правильно обрати ламінатор та поділилися критеріями, на які потрібно звернути увагу при виборі документ-камери.

Для тих хто пропустив ці статті, чи забув їх зміст ось вони:

 

Сьогодні пропонуємо більш детально, на основі порад із статті, зробимо порівняння документ-камер. В основі будуть документ-камери NEOR™.

Аналіз документ-камер за ключовими характеристиками:

  1. Дозвіл реєстру матриці. Цей параметр вказує на якість отриманого зображення, чим він більший тим краще. Та, потрібно розуміти, що таке збільшення суттєво впливає на вартість документ-камери. Документ-камера NEOR S1000A3 має роздільну здатність 3648 х 2736. Це гарна якість зображення, враховуючи те, що вона працює з документами формату А3. Ціна також відповідна.В порівняння NEOR S300P має роздільну здатність 2048 х 1536. Досить прості функціональні можливості та мінімум додаткових налаштувань. Вона більше підходить для нескладних шкільних завдань. Сканування документів (не більше формату А4) та спостереження за фізичними процесами (креслення, рукоділля, конструювання), а от для спостереження за хімічними реакціями роздільна здатність буде малою.
  1. Оптичне збільшення камери. Цей параметр особливо важливий, коли обираєте документ-камеру для роботи з текстом, дрібними об’єктами та хімічними реакціями. Коли плануєте зображення відразу транслювати на великий екран без комп’ютерної обробки. Відповідно до цієї рекомендації, документ-камера повинна мати ручне фокусування, а відповідно й збільшення. З документ-камер нашої компанії найкращий показник у NEOR S1000A3. Якщо вам не потрібно сканувати дуже дрібний текст, чи вести спостереження за міліметровими об’єктами, то із завданнями чудово впорається NEOR S600. Детальні характеристики та фото всіх документ-камер ви знайдете на сайті NEOR™ у відповідному розділі.

Документ-камера S300P

  1. Наявність автофокусу та можливості регулювання яскравості. Всі камери NEOR™ мають можливість фокусування яскравості, контрастності та насиченості зображення. Вищеперераховані функції дають можливість керувати візуальною складовою отриманого зображення. Особливо потрібні ці функції при роботі з об’ємними предметами, а також з деталями різного (яскравого) забарвлення.
  2. Настільна чи портативна камера вам потрібна.  Особисто ми, ніколи не працювали з настільними камерами. Всі їх плюси та мінуси знаємо лише з чужого досвіду. Зате з портативними знайомі дуже добре. У NEOR™ вони всі такі. Головною перевагою портативних камер – є мобільність. ЇЇ легко можна перемістити з класу в клас, без стола.  NEOR™ поки представлена трьома моделями документ-камер, які мають компактні розміри. Навіть ті прилади, що працюють з форматом А3 легко помістяться в шухляду стола. Це можливо за рахунок шарнірної конструкції. За необхідності, камеру можна розкласти та скласти. Коли обераєте камеру з такими нюансами, зверніть увагу на матеріал, з якого викониний корпус. Наші камери виконані з алюмінієвого сплаву. Тобто легкі та міцні.

Документ-камераNEOR S600

  1. Додаткові функції. В цьому пункті ми об’єднали декілька критеріїв. Адже всі вони є додатковими можливостями документ-камери та, відповідно, впливають на ціну пристрою. Всі документ-камери мають вбудовану LED-підсвітку. Вона забезпечує рівномірне освітлення сканованого предмету. В одних моделях можна регулювати її яскравість або ж зовсім вимкнути, а в інших вона працює за замовчуванням. Навіть найдешевша камера NEOR™ обладнана додатковою LED-підсвіткою. Із ростом ціни збільшуються додаткові функції (підключення мікрофону, вбудований мікрофон та наявність додаткового USB-виходу).

Документ-камера S1000A3

З детальними характеристиками можете ознайомитися на сайті https://neor.com.ua.

Коли плануєте купити документ-камеру, в першу чергу визначте для яких потреб плануєте її використовувати. Від цього залежатиме ціна пристрою.